Про нас

VeroCash — сервіс з миттєвого кредитування на українському ринку із європейським досвідом. Наша головна мета — максимально спростити отримання онлайн позик і зробити їх доступними для будь-яких верств населення.

content-img

Ми — частина Management Financial Group, міжнародної компанії, котра об’єднує провідні сервіси з надання небанківських фінансових послуг у центральній та східній Європі. Основна сфера діяльності Management Financial Group — надання споживчих кредитів, мікропозик, кредитів для малого та середнього бізнесу, іпотечних позик, кредитних карток та альтернативних фінансових продуктів.

В Україні VeroCash спеціалізується на мікропозиках до зарплати (на максимальний період до 30 днів) та онлайн розстрочках.

Про команду

Завдяки більш ніж 10-річному досвіду на міжнародному ринку, ми із впевненістю можемо сказати, що маємо не лише бажання, а й усі необхідні засоби для того, щоб миттєві кредити були доступні для кожного.

Пам’ятаючи про це, ми щодня прагнемо бути максимально відкритими — як для вас, так і для інновацій, а також будувати наші стосунки із вами на довірі. Кожен член нашої команди — це частина пазлу, без якого складно уявити успіх великого проекту, тому на першому місці у нас такі цінності як людяність, взаємна повага, щирість та постійне прагнення розвитку.