Сума, грн
-
+
Період, місяців
-
+
Інформація про кредит
 • Кредит:
  грн
 • Відсотки:
  грн
 • Платіж раз на 15 днів:
  грн
 • Очікувана середня сума
  за процентами на день:
  грн
 • Дата повернення:
Сума до погашення:
грн
top-banner
   
Чому VeroCash?
time
Кредит за декілька кліків

Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька кліків

Chat-approve
Негайне рішення

Без довгої перевірки документів чи доходів. Ми даємо відповідь протягом декількох хвилин

Users - users-1
Без візитів та черг

Ви можете оформити займ не виходячи з дому та не відвідуючи банківські відділення

Типовий приклад. Кредиту в розстрочку

На головній сторінці сайту за допомогою кредитного калькулятора вам необхідно визначити суму та строк кредитування. Візьмемо для прикладу 10 000 грн. на термін 4 місяці. Кредит повертається шляхом рівних ануїтетних платежів в безготівковій формі у національній валюті України кожні 15 (п’ятнадцять) календарних днів у розмірі 1 683,46 грн. кожен. Повна вартість кредиту в кінці строку складатиме 16 623,40 грн. РРПС – 1822,11%. Якщо ви раніше вже користувалися послугами VeroCash, то оформити наступну заявку можна в декілька кліків в Особистому кабінеті, весь процес триватиме не більше 3 хвилини.

Максимальний розмір для повторних клієнтів складає 20 000 грн. Мiн. термін: 2 місяці. Макс. термін: 6 місяців

Вимоги до позичальників для отримання кредиту

Business-credit
interface
multimedia
Communication-call-1
Дивіться наші відео
img1

Кредит онлайн на картку в Україні

В Україні щорічно ринок мікрокредитів зростає на 85-90%. Зареєстровано 700 мікрофінансових організацій, які пропонують миттєво оформити кредит на картку. Verocash – український сервіс, який дозволяє взяти позику на суму до 20 000 гривень лише за 11 хвилин. Більше ніяких довгих черг: зайшли в особистий кабінет, подали заявку та отримали гроші.

Доступні кредити на будь-які цілі

Оплата навчання, комунальних платежів, покупка ліків, техніки, квитків на концерт–гроші потрібні завжди, незалежно від віку і соціального статусу. Ніхто не застрахований від затримки зарплати, але пояснити орендодавцю неможливість заплатити в цьому місяці за житло або попросити продавця відкласти товар по акції практично неможливо.

При оформленні кредиту банки часто вимагають вказати конкретну мету. Потім вони обов'язково простежать, щоб гроші були витрачені правильно, наприклад попросять чеки або відразу переведуть кошти магазину. Мікрофінансові організації більш лояльні, їм не важлива мета оформлення позики на карту, головне – вчасно погасити заборгованість.

Verocash - кредит за паспортом без зайвої бюрократії

Ми завжди намагаємося допомогти позичальнику, спростивши процедуру отримання грошей в кредит. У нас без зайвих проблем та марної трати часу можна оформити позику на термін до 30 днів.

Головна перевага – відсутність бюрократичних процедур. Збір довідок про доходи та офіційному працевлаштуванні, пошук поручителя, необхідність закладати майно та інші подібні дії забирають багато часу і сил.

Якщо ви хочете оформити кредит на карту у нашій організації, вам знадобиться тільки:

 • паспорт та ідентифікаційний код;
 • карта будь-якого банку України;
 • номер мобільного телефону.

Процедура повністю проходить онлайн – від використання кредитного калькулятора для розрахунку позики до отримання грошових коштів на картку. Це економить час на поїздку в відділення банків або офіси фінансових компаній та очікування в чергах. Навіть вночі для отримання грошей досить перейти в особистий кабінет та надіслати запит.

Як оформити кредит онлайн в Україні?

Більшість мікрофінансових організацій теж пропонують отримати кредит без поїздок в офіси та збору документів. Але їх основна проблема – складна процедура отримання кредиту на картку. Розібратися в функціоналі з десятками кнопок та розділів зможе далеко не кожен, а спливаючі форми з проханням підписатися або включити повідомлення тільки дратують.

У Verocash неймовірно простий сайт. На головній сторінці вас зустрічає кредитний калькулятор: можете вибрати суму, період та відразу подати заявку, натиснувши «Оформити кредит». Можете продовжити вивчати інформацію, а у верхньому правому кутку на закріпленому меню в будь-який момент натиснути ту ж саму кнопку для отримання кредиту онлайн.

Сама процедура складається з чотирьох етапів:

 1. Вибір суми та термінів. Просто перетягніть повзунок на зручні значення або введіть їх у відповідному полі.
 2. Подача заявки. Пройдіть невелику реєстрацію, ввівши Email та пароль. Запит можна надіслати прямо з особистого кабінету.
 3. Підтвердження банківської карти. Введення даних займе 2-3 хвилини. Особисті та фінансові дані надійно захищені, тому ними не зможуть скористатися шахраї.
 4. Отримання коштів. Дочекайтеся відповіді по заявці. Якщо вона позитивна, підпишіть кредитний договір та отримаєте гроші протягом 5 хвилин.

Деталі проходження процедури отримання кредиту на карту вже були описані вище. Ви завжди можете звернутися в службу підтримки, якщо у вас виникли проблеми при реєстрації або подачі заявки: на сайті в правому нижньому кутку екрану є чат, а підвалі – контакти.

Як отримувати гроші на більш вигідних умовах?

Ми цінуємо постійних клієнтів, тому створюємо для них поліпшені умови оформлення кредиту онлайн. Їх заявки підтверджуються швидше: максимум 2-5 хвилин, які підуть на технічну обробку. Таким клієнтам доступні знижки на позики.

Для отримання привілеїв потрібно оформляти кредити на картку та своєчасно їх повертати. Погасити заборгованість ви можете одним з таких способів:

 • В особистому кабінеті. Після проходження реєстрації у користувача з'являється його особистий кабінет. У ньому можна повернути кошти з будь-якої підтвердженої картки без комісії.
 • Через платіжні термінали. Для погашення кредиту скористайтеся одним з наступних терміналів – iBox, City24, EasyPay.
 • Через касу банку. Погасити заборгованість можна в будь-якому банку України. Реквізити вказані в договорі. У призначенні платежі потрібно обов'язково вказати номер свого договору та прізвище.

Перед оформленням кредиту на картку потрібно правильно розрахувати період. Якщо позичальник своєчасно не поверне кошти, то з першого дня прострочення ставка збільшується до 3% в день. Але ніхто не застрахований від непередбачуваних подій. Ми готові продовжити клієнту термін виплат, якщо він виплатить відсотки за період використання кредиту.

Ми створили Verocash з єдиною метою – спростити процес оформлення кредиту онлайн, зробити позики доступнішими для всіх верств населення. У нас може оформити кредит будь-який повнолітній громадянин України навіть з поганою кредитною історією. Ви можете прямо зараз оформити кредит на картку або поставити будь-яке питання фахівцям служби підтримки.

Чотири способи погасити кредит

1
В особистому кабінеті на сайті

Цей спосіб ідеально підходить людям, які не хочуть платити комісію. У будь-який час доби зайдіть в особистий кабінет, виберіть бажану суму, і вона автоматично спишеться з карти.

2
Миттєва оплата без реєстрації

За номером будь-якої платіжної карти без комісії. Введіть номер кредитного договору та ІПН власника кредиту. Введіть необхідну суму та реквізити карти.

3
У касах будь-якого банку

Зверніться у відділення будь-якого банку України, наприклад ПриватБанк або UkrSibbank, для переказу коштів на наш рахунок. Реквізити вказані в договорі. У призначенні платежі не забудьте вказати номер договору та прізвище.

img-110 img-111
4
Приват24

Якщо ви власник карти ПриватБанк ви можете сплатити онлайн з Приват24. Для цього у розділі платежі, в пошуку задати Код ЄДРПОУ 42 953 538, або ввести назву VeroCash. Заповнити номер договору та ІПН, вказати суму платежу. Також в будь якому терміналі ПриватБанку.

img-113

Відповідальність та гарантія безпеки

Ознайомтеся з важливою інформацією