VERO LOVE, зустрічаймо тиждень любові!

Романтика, троянди та приємні емоції! За кілька днів до найромантичнішого свята в році, до Дня закоханих, в повітрі відчувається любов.

Це 14 лютого точно не буде таким як раніше. Останній рік змінив наше повсякденне життя та звички, але, звичайно, не змінив способу вираження наших почуттів. Навпаки. Ми стали ще більш люблячими і романтичними, піклуючись про своїх близьких. А приємні емоції, трохи шоколаду і ніжні обійми ніколи не бувають зайвими.

Але крім любові, добре подарувати коханій людині подарунок.

А Ви вже обрали, що подарувати? Якщо Ви ще цього не зробили, чому б вам не надихнутися однією з наших ідей, які ми підготували з великою любов’ю для Вас.

Зробіть подарунок самостійно. Колаж із фотографій або фотоальбом з вашими незабутніми моментами.  Збережіть в пам’яті свої щасливі моменти назавжди, це не потребує багато часу і грошей, але, однозначно, ваш партнер оцінить такий подарунок.

Зустріч Дежа Вю. Так, це звучить дивно. Однак, такий подарунок може бути не лише романтичним, але й  дуже веселим. Згадайте свою першу зустріч. Відведіть свого партнера туди, де ви вперше зустрілися, і зробіть знову все, що робили тоді.

Романтична вечеря з улюбленою їжею. Завжди  доречний та дієвий варіант побалувати себе та кохану людину.

Романтичний вечір вдома. Останні місяці наше життя суттєво відрізняється від звичного ритму, тому на думку  спадають нетипові ідеї. Романтичний вечір вдома - це легкий в реалізації сюрприз, який ви можете влаштувати в останню хвилину, якщо забули придбати подарунок коханій людині. Свічки, тиха музика і кілька подушок на підлозі - хороший початок вечора.

Коробка з повідомленнями. Ідея для тих, хто зазвичай згадує про День Святого Валентина в останню хвилину. Візьміть кілька листочків паперу і напишіть на них все, що вам подобається у вашому партнері - усі дрібні деталі, які роблять його для вас таким особливим. Зав’яжіть подарунковою стрічкою і здивуйте кохану людину.

Валентинка із зізнанням в коханні. Іноді придбати подарунок простіше, ніж висловити свої почуття. І оскільки ми завжди хочемо мати можливість допомогти вам, ми зібрали кілька прекрасних побажань, які ви можете написати на листівці коханій людині.

"Ти завжди разом зі мною, в моєму серці!"

"Дякую тобі за те, що ти є. Дякую, що ти зі мною ".

"Дякую за те, що ти щиро мене кохаєш. Твоя любов надихає мене і дає мені крила"

"Одна твоя посмішка здатна подарувати гарний настрій і перетворити звичайний день в справжнє свято. Я тебе люблю!

"Ти "- це найкраще, що коли небудь траплялося зі мною"

Але як би хорошим не був план, в будь який момент щось може піти не так. Сюрприз, який ви запланували, не вдався або подарунок, який ви хотіли придбати, більше не доступний. А може, ви просто забули відкласти кошти на цей випадок. Це трапляється з усіма, а для деяких людей хвилювання та гострі відчуття від покупки подарунка в останню хвилину приносять більше спогадів та задоволення.

Не хвилюйтеся, ми поруч з вами, який би варіант ви не вибрали. Будьте впевнені, що ми вас підтримаємо. Завдяки нашій акції 0% відсотків протягом перших 7 днів для всіх нових клієнтів VeroCash ви можете отримати гроші на подарунок прямо зараз!  Встигніть оформити позику до 15.02.2021 та беріть участь у розіграші крутих подарунків, серед яких 3-и Iphone 2020. Порадуйте себе та свою половинку чудовими подарунками.

 Ви можете бути впевнені, що свято буде неповторним, а спогади - приємними.  Витрачайте час на своїх близьких, подавайте заявку онлайн та отримайте кошти прямо на банківську картку,  незалежно від того, де ви знаходитесь, адже ми знаємо, що у вас заплановано  багато приємних справ  в ці дні. З любов’ю, VeroCash.

Сумма, грн
-
+
Период, месяцев
-
+
Информация по кредиту
 • Кредит:
  грн
 • Проценты:
  грн
 • Платеж раз в 15 дней:
  грн
 • Ожидаемая средняя сумма
  по процентам в день:
  грн
 • Погасить до:
К возврату:
грн