ЧОРНА П’ЯТНИЦЯ ВЖЕ НА ПОРОЗІ ... ОТРИМУЙТЕ ГРОШІ І ВПЕРЕД ЗА ПОКУПКАМИ!

Навряд чи знайдеться хтось, хто не чув про Чорну п’ятницю, адже останнім часом цей день став особливо популярним.

        Вас, безумовно, вразили величезні знижки в цю пору року, коли нас «заманюють» чи не з кожної вітрини або веб-сайту спокусливі написи з відсотками. Сьогодні Чорна п’ятниця стає справжньою подією, переходячи від одного дня до цілих вихідних або серії вихідних, в які можна робити покупки дешево. Насправді цей період надзвичайно важливий для роздрібних торговців, які прагнуть збільшити продажі за рахунок певних знижок. Деякі з них навіть починають свої пропозиції за кілька днів, що залишилися до Чорної п’ятниці.

 Чому «Чорна» і звідки походить термін?

    В історії цей день асоціюється з біржовим крахом 24 вересня 1869 року, а не зі знижками в магазинах, коли після низки спекуляцій ціна на золото впала, а ринок обвалився. Трохи пізніше явище стали називати наступним днем ​​після великого свята в США - Дня подяки. Натовпи туристів і покупців прийшли до Філадельфії в цей час на свято, створюючи хаос і величезні затори, які поліцейські намагалися контролювати, працюючи понаднормово. Саме вони дали назву цій події.

 Чи важлива Чорна п’ятниця?

   З кожним роком люди схильні витрачати все більше грошей у ці дні року. Саме тому Чорну п’ятницю використовують як спосіб перевірити економічне становище країни та пересічного громадянина. А в нашій країні статистика свідчить про високе зростання короткострокових кредитів в у період знижок.

 Як підготуватися до «Великого шопінгу»?

     Кожен поважаючий себе любитель шопінгу хоче отримати здійснювати покупки за максимально низькими та ексклюзивними цінами. І якщо ви все ще думаєте, чи брати участь у цьогорічному марафоні, ознайомтеся з деякими корисними ідеями для розумних, але й цілком приємних покупок:

 

 • Подумайте, що вам потрібно зараз!

    Часто буває, що ми вдаємося до покупки саме через знижену ціну. Складіть список найважливіших і необхідних речей для вас і вашої родини і намагайтеся його дотримуватися. Звісно, ​​ви завжди можете побалувати себе імпульсивною покупкою . Доброю новиною є те, що все більше інтернет-магазинів мають можливість додати потрібний товар до розділу «Вибране». За допомогою цього дійсно корисного меню ви можете повернутися пізніше і вибрати лише те, що вас захопило.

 

 • Купуйте різдвяні подарунки в Чорну п’ятницю!

    Чи думали ви про Чорну п’ятницю як про можливість розподілити витрати на подарунки на майбутні свята? Найприємніше те, що ви маєте шанс зменшити свій бюджет, купуючи в іншому випадку дорогі та унікальні подарунки для вас і ваших близьких за набагато нижчими цінами, і ви позбавите себе дратівливих черг у переповнених торгових центрах під час Різдва.

 

 • Плануйте свій бюджет!

     Останнє, але не менш важливе – це питання, який у вас бюджет. Було б добре встановити конкретну межу, яку не варто перевищувати. Однак, якщо вам не вистачає грошей на  омріяні товари з неймовірними знижками, за якими ви обов’язково будете шкодувати, в разі, якщо не вдасться їх придбати, то не варто засмучуватися.  

   У часи пандемії,  які ми зараз переживаємо, отримати позику простіше, ніж будь-коли, використовуючи онлайн-форми заявки. Завдяки гнучким умовам, компанії швидкого кредитування пропонують майже миттєве схвалення, а деякі з них, ввійшовши в дух Чорної п’ятниці, пропонують досить привабливі схеми погашення.

 

Чорна п'ятниця 2021!

     Незважаючи на багато скасованих заходів через коронавірус, Чорна п’ятниця буде доступна і цього року. Офіційна дата – 26 листопада, але, як уже згадувалося, в багатьох магазинах знижки почалися набагато раніше. Будьте швидкими, спритними, наберіться терпіння і не упустіть свій шанс «урвати» найвигіднішу пропозицію!

Обирайте потрібно суму та нехай покупки починаються!

Сумма, грн
-
+
Период, месяцев
-
+
Информация по кредиту
 • Кредит:
  грн
 • Проценты:
  грн
 • Платеж раз в 15 дней:
  грн
 • Ожидаемая средняя сумма
  по процентам в день:
  грн
 • Погасить до:
К возврату:
грн