Як увійти в робочий режим після тривалих вихідних?

Вихідні та святкові дні пролетіли так швидко, що ми й не помітили як знову потрібно повертатись до робочих буднів. В перший робочий день після тривалих вихідних фізично, ви, звісно, на робочому місці, але думками знаходитесь ще у відпустці. Воно й не дивно зовсім, за вікном майже літо, природа буяє зеленню, яскраве сонце тепло обнімає промінчиками, вітер приємною прохолодою дує в обличчя, а над головою весело щебечуть пташки. Ну і як же в цій ситуації налаштуватися на звичний робочий режим? Чого лише варта згадка про переповнений громадський транспорт та задушливий офіс?

Повертатись до роботи зовсім не хочеться і ми чудово вас розуміємо. Більше того, ви знали, що за результатами дослідження майже 70% людей після відпустки або тривалих вихідних серйозно задумуються про звільнення. Однак, це рішення зазвичай є імпульсивним, а тому й дуже небезпечним, оскільки через хвилинну слабкість, можна втратити не тільки  фінансову стабільність та можливість розвитку, але й «другу сім’ю» у вигляді свого колективу.

Отож, для уникнення негативних наслідків від необдуманих імпульсивних рішень, команда VeroCash радить скористатися деякими порадами, як увійти в звичний режим робити без стресу для організму та з позитивним настроєм.

 1. Найголовніше та, разом з тим, певно і найскладніше, думайте про початок робочого дня і, взагалі, про роботу лише позитивно, наприклад, як ви з самого ранку вип’єте ароматну та смачну каву , поділитеся з колегами про свої враження від відпочинку, дізнаєтесь від них цікаві та курйозні випадки під час їхніх вихідних.
 2. «На роботу як на свято» - це має бути вашим девізом. Не варто розділяти життя на «роботу» та «вихідні\відпустку», кожного ранку чекати щоб швидше настав вечір, а кожного понеділка чекати п’ятницю. Життя значно цікавіше та приємніше, не тоді, коли проводимо час в очікуванні, а тоді, коли самі вирішуємо що саме відбудеться за день чи за місяць. Отримуйте задоволення від вашої роботи, від можливості спілкуватися з новими людьми, працювати над цікавими проектами та ейфорії, коли ви виконуєте поставлені задачі, досягаєте мети та ростете і розвиваєтесь як професійно так і духовно.
 3. Не шкодуйте грошей на красивий одяг, купіть давно омріяне плаття чи стильний піджак, почувайте себе впевнено і ви помітите, як легко та швидко будуть вирішуватися робочі питання. Бо насправді, тут справа не в тому, що ви одягаєте, а в тому, як ви будете себе почувати в цьому, а коли ви відчуваєте себе впевнено, то ніякі завдання для вас не страшні, і ви точно зможете звернути гори та досягнути мети, ми в цьому впевнені.
 4. Звільняйтесь! Так-так, ви не помилились! Ми радимо звільнятися, якщо це рішення є обдуманим і зваженим. Якщо ви не отримуєте задоволення від того, де ви знаходитесь, якщо ви не бачите для себе можливостей, а кожен ранок здається вам катуванням, то звільняйтесь.

Не бійтеся пробувати щось нове, кардинально змінити своє життя, навіть якщо вам уже за 50років. Живіть на повну, не лякайтеся змін, використовуйте всі можливості відчувати себе по-справжньому щасливими. Запам’ятайте, що ви у себе одні, і тільки від вас залежить, де ви будете завтра, і чим ви будете займатись.

Ми знаємо, що ви заслуговуєте лише найкращого, тому ми в будь який момент готові вас підтримати та допомогти фінансово: чи то на купівлю омріяної речі, чи на неймовірну відпустку, або ж просто на період коли ви знаходитесь в пошуку свого нового «Я» та нової роботи.  Вам достатньо зробити кілька кліків і гроші будуть на вашій картці всього за 10 хвилин.

Не відкладайте бажане на потім, здійснюйте мрії та живіть на повну прямо зараз! 

Сума, грн
-
+
Період, місяців
-
+
Інформація про кредит
 • Кредит:
  грн
 • Відсотки:
  грн
 • Платіж раз на 15 днів:
  грн
 • Очікувана середня сума
  за процентами на день:
  грн
 • Дата повернення:
Сума до погашення:
грн