VeroCash підтримує ініціативу Національного банку України щодо запобігання та захисту персональних та карткових даних споживачів

У складі Міжнародної фінансової групи менеджменту (MFG), міжнародної групи компаній із сильною присутністю у фінансовій та фінтех -галузі в шести країнах, VeroCash постійно відстежує та адаптує свої системи безпеки та захисту персональних даних для своїх клієнтів. Компанія є надійним союзником тисяч українців не тільки тому, що забезпечує їх фінансову стабільність та підтримку, а й тому, що підтримує безпеку, повний захист та конфіденційність особистої інформації.

Розвиваючи свій бізнес повністю в Інтернеті, VeroCash постійно вдосконалює процеси та послуги, які надає своїм клієнтам. Прозорість і взаємна довіра є ключем до стійких і довгострокових відносин між компанією та українськими споживачами.

VeroCash підтримує ініціативу Національного банку України щодо кращої інформованості та запобігання можливим шахрайствам та крадіжкам персональних та карткових даних в Інтернеті.

Національний банк попереджає користувачів про можливі випадки підроблених сайтів, які видають себе за частину системи BankID НБУ і таким чином крадуть дані про платіжні картки, номери телефонів та іншу особисту інформацію. Система BankID та її веб -сайт не вимагають і не збирають будь -яку інформацію від користувачів. Національний банк не збирає та не зберігає персональні дані громадян, а тим більше номери телефонів.

Ми у VeroCash також закликаємо всіх користувачів бути обережними та перевіряти додаткові сайти та програми, які вимагають від них більш конкретної та особистої інформації. Якщо ви сумніваєтесь у достовірності, не подавайте запитувані дані, а вивчіть джерело детальніше.

* Система BankID НБУ - це державна система дистанційної ідентифікації, що забезпечує передачу персональних даних користувачів з банку, в якому вони мають рахунок, до особи / установи, що надає послуги користувачеві. Використовуючи систему BankID НБУ, громадяни можуть легко і безпечно отримувати доступ до онлайн-послуг, які надають: громадські організації та неурядові організації, банки та небанківські фінансові установи, комерційні установи. Для використання системи BankID НБУ громадянам не потрібно додатково реєструватися. Досить мати відкритий рахунок у банку, який є учасником системи, та доступ до мобільного чи інтернет -банкінгу цього банку.

Сума, грн
-
+
Період, місяців
-
+
Інформація про кредит
 • Кредит:
  грн
 • Відсотки:
  грн
 • Платіж раз на 15 днів:
  грн
 • Очікувана середня сума
  за процентами на день:
  грн
 • Дата повернення:
Сума до погашення:
грн