Як в Україні отримати кредит з 18 років?

Банки вимагають доказів стабільного заробітку та офіційного місця роботи. Саме тому більшість банківських установ готові співпрацювати тільки з позичальниками старше 21 року. Людям молодше доводиться закладати майно в ломбард або брати позики під величезні відсотки. У цій статті ви дізнаєтеся, як в Україні отримати кредит з 18 років на вигідних умовах.

Чому банки не дають кредит з 18 років?

Банківські установи акцентують увагу на довгостроковому кредитуванні. Вони детально оцінюють платоспроможність клієнта, тому що хочуть бути впевнені в його можливості своєчасно погашати щомісячні платежі.

Банківська система – це складний механізм, який не можна миттєво змінити. Банки неохоче йдуть на поступки, тому відсоток відмов вражає. Мікрофінансові організації простіші, їм набагато легше змінити процентну ставку, суму та терміни кредитування. Наприклад, в МФО VeroCash регулярно проходять акції, а кількість схвалених заявок досягає 96%.

У нашій мікрофінансовій організації, на відміну від банківських установ, можна взяти кредит на карту без наявності:

 • постійного місця роботи;
 • офіційного працевлаштування;
 • заставного майна;
 • поручителів;
 • кредитної історії.

Особливу увагу зверніть на останній пункт. Банки детально вивчають кредитний рейтинг, а позичальники без нього – «темні конячки», яким не можна довіряти. Молоді люди не можуть надати хорошу історію, адже у них ще немає досвіду отримання позик.

Що потрібно для оформлення кредиту в МФО VeroCash?

Компанія «Верокеш» завжди рада допомогти розв’язати фінансові проблеми, видати кредит з 18 років без бюрократії. Вам не доведеться витрачати час на збір документів, особисті відвідування офісу, чекати своєї черги та відповіді по заявці.

Поки іншим доводиться вирішувати, в якому банку можна взяти кредит з 18 років, ви можете в будь-який час перейти на сервіс, подати заявку та отримати гроші на карту. Взяти позику може:

 •  повнолітній громадянин України;
 • який готовий надати дані паспорта та ідентифікаційного коду;
 •  у якого є банківська карта, мобільний телефон та електронна пошта.

Якщо ви відповідаєте вищеописаним вимогам, тоді можете отримати кредит онлайн в розмірі до 5 000 гривень на термін від 7 до 30 днів. Умови залишаються однаково вигідними для всіх позичальників, незалежно від віку, місця роботи та кредитної історії.

Чи можна отримати нецільовий кредит на сервісі VeroCash?

Навчання, відпочинок, подорожі, довгоочікувана покупка – молоді люди можуть використовувати позикові гроші на свій розсуд. Одним може не вистачати коштів для придбання дорогої техніки, а іншим – на повсякденні витрати. Ми готові видати позику за 20 хвилин, щоб позичальник оперативно розв’язав фінансові проблеми або здійснив свою мрію.

Серед поширених причин оформлення кредиту з 18 років варто виділити:

 • Навчання. Стипендії або допомоги батьків не завжди може вистачити для миттєвої повної оплати навчання.
 • Курси. Вони дають можливість отримати необхідні навички за невеликий період, але коштують дорого.
 • Оренда квартири. Молоді люди часто працюють неофіційно, їм можуть затримати зарплату, а господар квартири не завжди готовий піти назустріч.
 • Нові речі. Якщо в магазині проходить акція, то не варто втрачати можливість купити бажані речі з хорошою знижкою.
 • Відпочинок. У такому віці людям хочеться більше відпочивати, веселитися, але грошей на це часто не вистачає.
 • Інвестування. Молодим людям необов'язково відкривати магазин або ціле виробництво. Вони можуть спробувати вкласти гроші у сайти або акції. Якщо навіть нічого не вийде, у них вже буде досвід.

Якщо ви шукаєте, які банки видають кредити з 18 років, то повинні знати, що практично у всіх установах потрібно вказувати мету використання позикових коштів. Наприклад, якщо оформлюєте позику на покупку техніки, то банк перекаже кошти безпосередньо магазину, а ви отримаєте товар.

Мікрофінансова організація VeroCash перекаже гроші на карту. Далі ви можете використовувати їх для досягнення однієї або декількох цілей. Ми не контролюємо використання кредиту, але уважно стежимо за термінами його закриття.

Як отримати кредит без бюрократії?

Мінімум вимог – це далеко не єдина перевага компанії. Наші позичальники можуть пройти процедуру оформлення онлайн, що заощадить час на поїздках в офіс, допоможе уникнути довгих черг.

Сервіс працює цілодобово без восьмигодинного графіка, вихідних та перерв. Охочі можуть оформити кредит розміром від 500 до 5 000 гривень під 1.65% в день.

Для оформлення першого кредиту необхідно пройти три етапи:

1.    Розрахунок переплати. На нашому сервісі є кредитний калькулятор, на якому ви можете розрахувати дату повернення позики та переплату. Для отримання даних потрібно вибрати суму та терміни.

2.    Реєстрація. Новим клієнтам потрібно створити особистий кабінет. Далі необхідно виділити 10-15 хвилин на заповнення анкети. Для отримання позики потрібно додати та підтвердити банківську карту.

3.    Отримання кредиту. Тепер ви можете заповнити та відправити заявку. Ми розглянемо її протягом 20 хвилин. Відповідь прийде на зазначені в анкеті контактні дані. Якщо вона позитивна, ми перекажемо кошти на підтверджену банківську карту.

МФО VeroCash максимально спростила процедуру оформлення, щоб у вас не виникло труднощів з тим, як отримати кредит з 18 років без роботи в Україні. Ми дотримуємося принципів конфіденційності: ніхто не дізнається про ваші фінансові проблеми, а особисті дані не будуть передані третім особам.

Молоді люди можуть закрити кредит такими способами:

 • Банківська картка. Перейдіть в особистий кабінет та виберіть суму. Вона буде автоматично списана з підтвердженої карти. Цей спосіб дозволяє швидко повернути позикові кошти без додаткової комісії.
 • Платіжні термінали. iBox, EasyPay і City24 – це платіжні термінали, через які ви можете закрити кредит.
 • Банківський переказ. Зверніться в будь-який банк для переказу необхідної суми на рахунок нашої компанії. Реквізити знаходяться в договорі.

Студентам, молодим людям без постійного або офіційного місця роботи більше не потрібно думати, де взяти кредит з 18 років. МФО VeroCash готове в будь-який час доби видати гроші в борг на карту без довідок та особистого відвідування офісу. Регулярне звернення в нашу компанію дасть можливість створити хорошу кредитну історію, поліпшити умови оформлення наступних позик.

 

 
Сума, грн
-
+
Період, місяців
-
+
Інформація про кредит
 • Кредит:
  грн
 • Відсотки:
  грн
 • Платіж раз на 15 днів:
  грн
 • Очікувана середня сума
  за процентами на день:
  грн
 • Дата повернення:
Сума до погашення:
грн