Як заощадити на кредиті в Україні?

Позикові кошти – це перевірений спосіб вийти зі скрутного фінансового становища. Український ринок мікрокредитування стрімко зростає, тому в гонитві за клієнтами мікрофінансові організації пропонують ряд способів, як заощадити на кредиті в Україні. МФО VeroCash виділила 5 ефективних методів.

Приділіть час вибору компанії

Якщо хочете заощадити кошти, тоді виділіть час на вибір гідної мікрофінансової організації. Важливо розглянути умови отримання кредиту, відібравши компанії з оптимальним співвідношенням періоду та процентної ставки.

Вивчити кредитора можна двома способами: аналітичні сайти та сервіс організації. Ви можете відібрати декілька варіантів за допомогою першого способу, а вже потім перейти на офіційний веб-ресурс, отримати більше інформації.

Наприклад, на сайті VeroCash є інформація про мікрофінансову організацію. Ви можете звернутися до розділу «Про нас», ознайомитися з контактними даними, юридичною інформацію, свідченням та ліцензією в самому низу сайту. Поставити питання можна службі підтримки через чат.

Обов'язково читайте відгуки інших позичальників. Клієнти МФО «Верокеш» виділяють такі плюси:

 • можливість пройти процедуру оформлення кредиту онлайн, незалежно від часу доби;
 • повна автоматизація сервісу дозволила позбутися впливу людського фактора на остаточне рішення, тому у нас високий відсоток схвалених заявок – 96%;
 • на розгляд заявки потрібно максимум 14 хвилин;
 • відсутні первинні внески, приховані комісії та платежі, тому вам не доведеться переплачувати;
 • є можливість заздалегідь розрахувати переплату по кредиту.

Ретельний вибір позбавить від необхідності переплачувати. З мікрофінансовою організацією VeroCash вам не доведеться витрачати час на пошуки. Ви можете в будь-який час доби зареєструватися, подати заявку та отримати гроші на карту.

Грамотно розраховуйте суму та терміни кредиту

Більшість людей звертається у фінансові компанії, коли терміново потрібні кошти. Немає часу збирати документи та довідки, відвідувати офіс, стояти в чергах та чекати відповіді по заявці.

МФО дійсно видають кредити на карту досить швидко, наприклад, у VeroCash вам потрібно буде всього 20 хвилин. Але не варто ігнорувати розрахунки позики. У нас є кредитний калькулятор, на якому вам досить вибрати суму (від 500 до 5 000 гривень) та період (7-30 днів).

Система автоматично розраховує умови кредиту. Справа ви побачите такі дані:

 • переплату;
 • крайню дату повернення позикових коштів;
 • повну суму кредиту.

Ще до подачі заявки проаналізуйте власне фінансове становище. Ваше завдання – максимально точно визначити суму, яка необхідна для придбання бажаної речі або розв’язання фінансової проблеми.

Не варто брати кредит про запас з думкою «додаткові 300-500 гривень ніколи не завадять». За кожну гривню доведеться заплатити за вказаною процентною ставкою, незалежно від того, витратили ви гроші або залишили недоторканими.

Акції – найпростіший спосіб заощадити на кредиті

Кожен день нам доводиться стикатися з пропозиціями стати учасником конкурсу або розіграшу, купити щось зі знижкою. Якщо навіть скептично ставитеся до таких пропозицій, то для отримання кредиту на вигідних умовах не відмовляйтеся від акцій.

МФО часто пропонують знижки на позики з метою привернути позичальників. Наприклад, при реєстрації людині досить ввести промокод, а натомість вона отримає знижку, яка дозволить знизити вартість кредиту.

VeroCash теж регулярно проводить акції як для нових, так і для постійних клієнтів. Знайти актуальні пропозиції можна на відповідній сторінці.

Вчасно повертайте позикові кошти

Трохи раніше ми радили правильно розраховувати власні можливості. Кредитний калькулятор доступний цілодобово, тому можете в будь-який час дізнатися суму кредиту разом з переплатою та крайню дату погашення.

Своєчасне повернення позикових коштів позитивно вплине на кредитну історію, а також дозволить поліпшити умови в компанії. Якщо ви не встигнете вчасно закрити позику, то доведеться зіткнутися з низкою неприємностей:

 • погіршення кредитної історії, через що в майбутньому будете отримувати відмови у видачі кредиту;
 • спілкування з колекторами;
 • отримання позову до суду;
 • конфіскація майна;
 • заборона виїзду за кордон.

Якщо будете своєчасно закривати кредити, то не доведеться платити штрафи. Сумлінним позичальникам компанії готові завжди допомогти при отриманні позик, наприклад, надати кредит з пільговим періодом або дати знижку 30-50%.

У МФО VeroCash можна звернутися за допомогою, якщо не виходить вчасно повернути гроші. Таким позичальникам ми пропонуємо пролонгувати позику – продовжити терміни виплат. Для використання цієї функції потрібно тільки виплатити відсотки, які були нараховані за час користування позиковими коштами.

Самостійно покращуйте умови

Наша компанія пропонує вам самостійно заощадити на кредиті в Україні. Незалежно від місцеперебування, ви можете за 20 хвилин взяти позику на карту всього лише під 1.65% в день. Регулярне оформлення та повернення позикових грошей в зазначений термін позитивно вплине на умови.

Постійні клієнти автоматично стають учасниками програми лояльності. Вони отримують кредити на особливих умовах:

 • прискорена подача заявок завдяки відсутності обов’язкового створення особистого кабінету, заповнення анкети, верифікації банківської карти;
 • автоматичне схвалення заяв;
 • знижки на кожну позику;
 • збільшені суми та терміни кредитування.

Для оформлення позики вам потрібні тільки паспорт та ідентифікаційний номер платника податків (ІПН). Поєднання всіх вищеописаних способів дозволить отримати максимум від мікрофінансової організації: розв’язати фінансові проблеми, заощадити на кредиті, поліпшити кредитну історію та умови майбутніх позик.

 

Сума, грн
-
+
Період, місяців
-
+
Інформація про кредит
 • Кредит:
  грн
 • Відсотки:
  грн
 • Платіж раз на 15 днів:
  грн
 • Очікувана середня сума
  за процентами на день:
  грн
 • Дата повернення:
Сума до погашення:
грн