Як оформити кредит онлайн без довідки про доходи?

Як оформити кредит онлайн без довідки про доходи?

Якщо людина хоче взяти гроші в борг, їй потрібно заздалегідь підготувати пакет документів. У деяких позичальників немає стабільного прибутку та офіційного місця роботи. Для таких людей команда VeroCash підготувала статтю з трьома способами, як оформити кредит онлайн без довідки про доходи.

 

МФО – кредит без довідки про доходи на невелику суму

Припустимо, вам терміново потрібні гроші. Ви не хочете звертатися до банківських організацій по причині детального вивчення платоспроможності та надійності, високого відсотка відмов. Знайомі радять закласти майно в ломбард.

Тепер вам потрібно дізнатися час роботи, адже одиниці надають позики цілодобово. Потрібно ще зібратися, підготувати майно, витратити час на дорогу. Додатково доведеться доводити заявлену вартість майна, яку працівники будуть намагатися всіма способами знизити.

Немає сенсу витрачати час та нерви. Мікрофінансові організації дають можливість в затишній домашній обстановці взяти кредит без довідки про доходи. Ви просто переходите на сервіс, приділяєте пару хвилин реєстрації, заповненню та відправленню запиту. Система розглядає заявку, щоб в ній не було ніяких помилок. Коли її схвалять, гроші відправлять прямо на карту.

Популярність МФО доводить зростання кількості компаній та їх клієнтів. 15 липня 2019 року Нацбанк представив Український фінтех-каталог. У ньому зазначено:

 • поява 21 компанії;

 • 63% компаній ростуть без підтримки інвесторів;

 • 58% організацій були засновані за останні три роки;

 • 100+ мікрофінансових організацій успішно видають мікрокредити на ринку України.

В каталозі йдеться, що тенденція до зростання фінтех-сектора не зміниться. Тобто у 2019 році ми можемо очікувати 20 нових організацій, які, можливо, запропонують клієнтам кращі умови з найнижчими відсотковими ставками.

В яку мікрофінансову організацію доцільно звертатися?

Не варто недооцінювати МФО, які вже є на ринку України. Останній рік успішно конкурує з найбільшими фінансовими установами компанія VeroCash.

На сервісі можна оформити онлайн-кредити без довідок на суму від 500 до 5 000 гривень. Середня ставка в 1.65% разом з невеликими термінами кредитування (від 7 до 30 днів) дозволяє позичальникам оперативно розв’язати фінансові проблеми.

Серед інших переваг компанії «Верокеш» задоволені клієнти відзначають:

 • Позитивні відповіді. В мікрофінансовій організації 96% заявок отримують позитивну відповідь. Ні в банку, ні в ломбарді ви такого не зустрінете.

 • Лояльне ставлення. Взяти позику може повнолітній громадянин України, у якого є карта будь-якого українського банку.

 • Мінімальний пакет документів. Для оформлення позики потрібні паспорт та ідентифікаційний код. Тобто ви можете оформити кредит без довідки про доходи, наявності офіційного працевлаштування, позичальників та застави.

 • Гроші в борг з низьким рейтингом. Наша компанія видає мікрокредити людям без кредитної історії або з наявністю прострочень.

 • Проста процедура. Охочим взяти кредит онлайн потрібно розрахувати терміни та суму на кредитному калькуляторі. Далі потрібно зареєструватися, заповнити та надіслати заявку на розгляд. Гроші протягом 5 хвилин відправлять на верифіковану карту.

Банки – гроші в борг тільки ідеальним клієнтам

Попри нестабільну економічну ситуацію в Україні, банківська система продовжує розвиватися. Згідно з дослідженнями журналу НВ, у 2018 році даний сектор вперше за останні кілька років продемонстрував зростання. Якщо у 2016 році був зафіксований збиток в 159.4 мільярда гривень, то в минулому році чистий прибуток склав 21.7 млрд грн.

Банки поступово відновлюються, пропонуючи клієнтам нові кредитні програми. Вони можуть взяти 50-100 та більше тисяч гривень на покупку нерухомості, транспортного засобу, відкриття бізнесу і так далі.

Проблема попередніх років залишилася – жорсткість умов кредитування. Банківські організації детально вивчають надійність та платоспроможність. У них навіть склався образ ідеального клієнта. Позичальник повинен мати:

 • постійне офіційне місце роботи;

 • стабільний дохід;

 • людей, які можуть за нього поручитися;

 • майно, яке можна продати в разі неможливості клієнта повернути борг.

Довідка про доходи дає працівникам банку впевненість в тому, що людина без проблем зможе оплачувати щомісячні платежі та своєчасно закрити позику. Відсутність даного документа призводить до відмови. Деякі установи йдуть назустріч, пропонуючи оформити кредит на невелику суму з підвищеною відсотковою ставкою.

Ще одним недоліком банків є ретельне вивчення кредитної історії. Якщо у людини низький рейтинг, зафіксовані прострочення або незакриті кредити, їй доведеться зіткнутися з відмовою. Час, який було витрачено на збір документів та поїздки в відділення, буде просто втрачено.

Ломбарди – має значення не людина, а майно

Їх пік популярності давно пройшов, але деякі продовжують звертатися в такі організації. Вони допомагають в екстрених випадках миттєво отримати гроші готівкою. Особлива потреба в ломбардах відзначається в великих містах, наприклад, Києві та Харкові.

Звертаючись до ломбарду, позичальникові не потрібно витрачати час на надання довідок про наявність офіційного місця роботи та стабільного доходу, надавати ідеальну кредитну історію. Головним є не людина, а його майно.

Якщо позичальник хоче взяти кредит готівкою без довідки про доходи в ломбарді, він повинен бути готовий закласти нерухомість, золото, землю, побутову техніку або інші дорогі речі. У кожної організації є своя максимальна сума та майно, яке вона готова прийняти як заставу.

Серед недоліків такого виду кредитування позичальники зазначають:

 • величезні відсотки – 2-2.5% в день;

 • заниження оцінювальної вартості заставного майна;

 • виставлення майна на продаж відразу після того, як закінчиться термін кредитування.

Ніхто не забороняє звертатися до ломбардів. Вони дійсно здатні допомогти розв’язати фінансові проблеми. Тільки кожному охочому потрібно приготуватися закласти дороге майно. Його будуть ретельно перевіряти, намагаючись знизити вартість. На ринку багато установ, які повертають річ в неналежному стані.

Висновок

Банки були, є і будуть надійним місцем для оформлення позики на велику суму. Якщо ж гроші потрібні терміново, тоді доцільно оформляти кредит онлайн без довідки про доходи. МФО «Верокеш» в будь-який час доби готова прийти на допомогу, видавши позику на суму до 5 000 грн прямо на карту.

 

Сума, грн
-
+
Період, місяців
-
+
Інформація про кредит
 • Кредит:
  грн
 • Відсотки:
  грн
 • Платіж раз на 15 днів:
  грн
 • Очікувана середня сума
  за процентами на день:
  грн
 • Дата повернення:
Сума до погашення:
грн