Як використовувати миттєвий кредит на карту для поліпшення кредитної історії?

Один прострочений платіж здатний сильно погіршити рейтинг позичальника, ставши причиною постійних відмов у МФО та банках. Для поліпшення кредитної історії (КІ) можна використовувати миттєвий кредит на карту. МФО VeroCash готова у будь-який час доби видати позику онлайн, щоб ви змогли розв’язати фінансові проблеми, а разом з тим – відновити репутацію.

Чому слід використовувати миттєвий кредит?

Якщо ви цікавилися питанням поліпшення кредитної історії, то знаєте про компанії, які пропонують підвищити рейтинг за певну плату. У цьому сегменті багато шахраїв, а методи більшості організацій здатні істотно погіршити й так незавидне положення.

Вам немає сенсу платити комусь іншому, ризикуючи своєю репутацією. Поліпшити кредитну історію можна самостійно, але потрібно правильно використовувати миттєвий кредит на карту, який пропонує безліч мікрофінансових організацій, враховуючи VeroCash.

Переваг у такого способу підвищення рейтингу маса:

 • позики видаються на будь-які цілі;

 • сервіс працює 24/7, тому вам не доведеться відпрошуватись з роботи або відкладати інші справи для отримання кредиту;

 •  подати заяву можна онлайн, уникнувши непотрібних поїздок та очікувань в офісі компанії;

 • гроші можна повернути раніше встановленого терміну без нарахування додаткових комісій;

 • перед подачею заявки ви можете розрахувати умови миттєвого кредиту онлайн на калькуляторі, щоб вибрати найзручніші терміни та суму;

 • для оформлення позики не потрібні поручителі та заставне майно.

Якщо з якихось причин ви не встигнете повернути позикові кошти у встановлені терміни, то МФО VeroCash запропонує скористатися пролонгацією. Вам потрібно буде виплатити вже нараховану переплату, а ми продовжимо терміни погашення заборгованості.

Як поліпшити кредитну історію за допомогою миттєвих кредитів?

У КІ зберігаються відомості про кредити та їх погашення: інформація про позичальника, відкритих та закритих кредитах, простроченням по кожній позиці та інші дані. Перед видачею грошей в борг кредитор уважно вивчає відомості про клієнта, щоб уникнути співпраці з вічними боржниками.

Але до наявності прострочення далеко не завжди призводить саме недбале ставлення позичальника. Під час обробки платежу могла виникнути помилка або транзакція занадто довго оброблялась. Далеко не всі фінансові компанії готові піти клієнту назустріч, через що страждає кредитна історія.

Для підвищення рейтингу можна використовувати миттєвий кредит онлайн. Якщо у вас вже є відкритий кредит в банку або в мікрофінансовій організації, то досить звернутися в іншу МФО для оформлення нової позики.

На сервісі VeroCash можна взяти в борг гроші на будь-які цілі. Позики надаються повнолітнім громадянам України, незалежно від їх поточного фінансового становища. Оформити миттєвий кредит на карту можуть навіть «неплатоспроможні» українці:

 • особи без офіційного місця роботи;

 • жінки в декретній відпустці;

 • учні вищих українських навчальних закладів;

 • люди, які отримують пенсію за віком або за інвалідністю.

Використовувати миттєвий кредит для поліпшення кредитної історії можна не тільки при наявності прострочень. Хороша КІ відкриває двері до вигідних пропозицій в великих банківських установах. Почавши працювати над своїм рейтингом зараз, в майбутньому вам буде набагато легше взяти навіть велику суму в борг, наприклад, 500 000 грн. на створення свого бізнесу.

Що потрібно зробити для поліпшення кредитної історії?

Мікрофінансові організації, як і банківські установи, зобов'язані передавати інформацію про позичальників в Бюро кредитних історій (БКІ). Скористатися послугами МФО для підвищення рейтингу набагато простіше, ніж пропозиціями від банків.

Крім явного лояльного ставлення, умови кредитування набагато вигідніші. Так на сервісі VeroCash можна взяти в борг:

 • від 500 до 5 000 гривень;

 • на термін від 7 до 30 днів;

 • під відсоткову ставку в 1,65%.

Сам процес поліпшення кредитної історії за допомогою миттєвих позик на карту досить простий. Вам потрібно періодично користуватися послугами мікрофінансової організації, отримуючи та своєчасно повертаючи позикові кошти. МФО буде передавати інформацію в БКІ, що позитивно вплине на рейтинг.

Для отримання миттєвого кредиту онлайн на сервісі VeroCash вам необхідно зробити наступне:

 1. Розрахувати займ. Перейдіть на головну сторінку, введіть суму та період на кредитному калькуляторі. Наша система автоматично розрахує переплату та крайню дату повернення позикових коштів, відобразивши дані праворуч від калькулятора.

 2. Створити кабінет. У кожного позичальника є особистий кабінет, який дозволяє миттєво відправляти заявки, відстежувати інформацію про позики та інше. Для його створення потрібно ввести адресу електронної пошти та пароль.

 3. Заповнити анкету. Стандартна інформація (ПІБ, місце роботи, дата народження і так далі) дозволить нам переконатися, що ви не є шахраєм. Потрібно також додати та верифікувати банківську карту. На заповнення анкети піде максимум 7-10 хвилин.

 4. Подати заявку. Вказуєте суму та терміни, відправляєте заяву. Відповідь приходить протягом 20 хвилин на email та телефон.

 5. Отримати гроші. Якщо відповідь по заявці позитивна, то система автоматично відправить кошти на карту.

Головне – закрити кредит у зазначений термін. Ви можете це зробити в особистому кабінеті, через платіжні термінали або касу будь-якого українського банку. Кілька оформлених та успішно повернутих позик вже покажуть вас у вигідному світлі перед фінансовими установами.

Висновок

Використовувати миттєвий кредит на карту для поліпшення кредитної історії – одне з кращих рішень. Вам не потрібно збирати масу паперів, витрачати час на очікування, проходити десятки перевірок. Використання позик, які ви можете взяти онлайн на сервісі VeroCash, дозволяє відразу вирішити матеріальні труднощі та підвищити рейтинг.

Регулярне користування послугами компанії відкриє доступ до отримання грошей в борг на більш вигідних умовах. Ви зможете брати кредити на великі суми, заявки будуть підтверджуватися автоматично, а знижки не змусять себе чекати!

Сума, грн
-
+
Період, місяців
-
+
Інформація про кредит
 • Кредит:
  грн
 • Відсотки:
  грн
 • Платіж раз на 15 днів:
  грн
 • Очікувана середня сума
  за процентами на день:
  грн
 • Дата повернення:
Сума до погашення:
грн