Як використовувати зелений кредит в Україні для отримання прибутку?

Зростання цін на паливо та електроенергію змусило українців шукати нові способи економії. Допомогти українським громадянам вирішили фінансові організації, надавши зелений кредит в Україні під рекордно низькі відсотки. Використовувати позикові кошти можна максимально різноманітними способами, враховуючи зменшення витрат та отримання власного прибутку.

Необмежені можливості для шанувальників зеленого кредитування

«Зелена» економіка давно перестала бути просто модним явищем. Країни, що розвиваються, прагнуть до сталого розвитку, тому всіляко підтримують своїх громадян в спробах зберегти навколишнє середовище.

Так, у 2016 році, Укргазбанк виділив кошти на створення 20 проектів зеленої енергетики, сумарна потужність яких склала 143 МВт. Найбільше представлено сонячних станцій, але є також вітряні та електростанції на біомасі, малі гідроелектростанції.

Разом з цим була запущена програма кредитування для простих українських громадян, яка спрямована на будівництво домашніх сонячних станцій. Інші банківські та мікрофінансові організації теж почали підтримувати цю ініціативу, пропонуючи зелені кредити в Україні на вигідних умовах.

Під самим поняттям «зелених» фінансів потрібно розуміти грошові кошти, які призначені на фінансову підтримку екологічно стійких проектів. Подібні проекти з позитивними екологічними або кліматичними ефектами вигідні як банкам, так і самим позичальникам.

Серед переваг зелених кредитів варто виділити:

 • різноманітність вигідних програм кредитування від найбільших банків та МФО;

 • можливість не тільки заощадити, але і почати отримувати стабільний прибуток;

 • фінансування здійснюється за рахунок власних коштів банківських організацій, завдяки чому істотно скорочується час оформлення позики;

 • взяти зелений кредит в Україні можна не тільки на установку сонячних станцій, але і на покупку електроавтомобілів, ультрасучасних еко-машин, на інші подібні цілі.

Недоліки потрібно розглядати, ґрунтуючись на конкретній меті оформлення такої позики. Наприклад, охочим заощадити та одночасно заробити на сонячних батареях, потрібно враховувати всі вкладення. Є ризик, що термін окупності виявиться набагато більше, ніж час окупності сонячної електростанції.

Як можна використовувати зелений кредит в Україні?

Найбільш поширений спосіб експлуатування позикових коштів – створення власної сонячної електростанції. Такий підхід дозволяє людині використовувати отриману енергію на свій розсуд, а надлишок – продавати державним установам.

Позичальники, які вже брали зелений кредит в Україні на власну сонячну електростанцію, виділяють інші переваги такого підходу:

 • всі мешканці будинку можуть без перешкод насолоджуватися електрикою, теплом та гарячою водою;

 • встановлювати та використовувати станцію досить просто;

 • установка працює без зайвого шуму;

 • середній термін служби обладнання становить 20 років;

 • відсутність завдання шкоди навколишньому середовищу;

 • можливість додаткового заробітку при мінімальному рівні конкуренції.

Фізичні особи можуть використовувати зелений кредит в Україні для придбання енергоощадного обладнання, засобів для утеплення приміщення. Підприємцям такий вид кредитування дає можливість розширити межі виробництва екологічної продукції. З огляду на популярність еко-товарів, компанія миттєво приверне клієнтів, випередивши конкурентів.

Зелений кредит також вигідно брати з метою покупки електроавтомобілів. Вони не приносять ні найменшої шкоди навколишньому серед, тому банківські та мікрофінансові організації охоче підтримують ініціативу. Тільки не варто забувати про своєчасне повернення позикових коштів, інакше доведеться зіткнутися зі штрафними санкціями – ніяких поблажок для боржників в цьому плані немає.

Яка вартість зеленого тарифу в Україні?

Якщо раніше простим українцям доводилося збирати на покупку енергоощадного обладнання із-за високої вартості, то зараз його собі може дозволити кожен. Звичайно, вартість менше не стала, але установку тепер можна взяти в кредит. Це дозволить заощадити та отримувати прибуток навіть в приватних домогосподарствах.

Зелений тариф для населення в Україні залежить від типу станції. З 1 січня по 31 грудня 2020 року для приватних сонячних електростанцій (СЕС) вартість за 1 кВт становить 0,163 євро, а для приватних вітряних електростанцій (ВЕС) – 0,104 євро.

Різниця між сонячною та вітровою станціями спостерігається в усьому світі. Це пояснюється впровадженням нових технологій в кожну з областей альтернативної енергетики. А вартість зеленого тарифу в Україні поступово знижується. Так до 31 грудня 2019 року вона становила 0,181 (СЕС) та 0,116 (ВЕС) євро.

Чи дають зелений кредит МФО?

Мікрофінансові організації активно підтримують охочих використовувати альтернативні джерела енергії. До них можна віднести сервіс кредитування VeroCash.

Оформляючи зелений кредит в нашій компанії, ви отримуєте масу переваг:

 • відсутність необхідності шукати поручителів та залишати майно в заставу;

 • проходження процедури оформлення через сервіс, що дозволяє отримати позикові кошти навіть з мобільного пристрою;

 • розгляд заявки протягом 20 хвилин;

 • видача кредитів позичальникам з поганою кредитною історією;

 • наявність можливості достроково повернути позику без нарахування додаткової комісії.

Взяти зелений кредит в Україні на сервісі VeroCash можуть особи віком від 18 років. Для подачі заявки, крім паспорта та ідентифікаційного коду, більше не потрібні ніякі документи. Охочим отримати гроші в борг потрібно зареєструватися, ввести особисті та платіжні дані, відправити заявку. Відповідь прийде протягом 20 хвилин на email та телефон. Якщо запит схвалений, кошти відправлять на вашу банківську карту.

Висновок

Зелений кредит – це можливість перейти на більш економний спосіб споживання енергії на вигідних умовах. Надлишок можна продавати, отримуючи додатковий прибуток. З огляду на зниження вартості зеленого тарифу в Україні, перехід на альтернативні джерела сьогодні дозволить істотно знизити власні витрати та забезпечити себе гідним заробітком в майбутньому.

Сума, грн
-
+
Період, місяців
-
+
Інформація про кредит
 • Кредит:
  грн
 • Відсотки:
  грн
 • Платіж раз на 15 днів:
  грн
 • Очікувана середня сума
  за процентами на день:
  грн
 • Дата повернення:
Сума до погашення:
грн