Де взяти кредит з поганою кредитною історією?

Погана кредитна історія (КІ) – це найбільш поширена причина відмови в банківських установах. Коли виникають фінансові проблеми, позичальникам доводиться вирішувати, де взяти кредит з поганою кредитною історією, що забирає багато часу. Команда МФО VeroCash вирішила розповісти про ефективний спосіб не тільки миттєво взяти позику, але й поліпшити рейтинг.

Як поліпшити кредитну історію з МФО VeroCash?

Коли людина вперше бере позику в банківській установі або мікрофінансовій організації, то вона приблизно розраховує терміни її повернення. Мало позичальників замислюються про непередбачені ситуації, враховуючи затримки при здійсненні банківського переказу або оплати через термінал.

Неодноразові прострочення на кілька днів або тижнів не роблять істотного впливу на КІ. Якщо ж ви затримали оплату на 2-3 та більше місяців, то при наступному зверненні до фінансових установ доведеться натрапити на труднощі. Наприклад, таким позичальникам можуть видати позику на невелику суму під високі відсотки.

На кредитну історію впливає:

 • прострочення до 7 днів – практично не впливає на рейтинг позичальника;
 • затримка оплати на 10-30 днів – «зіпсована» кредитна історія;
 • прострочення на 1-3 місяці – позичальник ухиляється від оплати позики;
 • незакриті кредити – мало які фінансові установи готові видати гроші в борг з метою закрити попередню позику.

Якщо хочете взяти кредит з поганою кредитною історією, то немає сенсу витрачати час на звернення до банку. Мікрофінансова організація VeroCash готова надати матеріальну підтримку, щоб ви могли миттєво розв’язати фінансові проблеми.

Ми передаємо дані в Бюро кредитних історій (БКІ), що дозволяє поліпшити власний рейтинг. Регулярне оформлення та своєчасне повернення позик дозволить перекрити попередні прострочення.

Якщо хочете поліпшити кредитну історію разом з МФО VeroCash, тоді вам потрібно регулярно оформляти та своєчасно повертати кредити. Ви можете взяти перший займ на 2-3 тисячі гривень, повернути його точно в строк, а вже потім оформити нову позику на більшу суму.

Чи вигідно звертатися до мікрофінансової організації?

Наші позичальники можуть оформити кредит навіть з простроченнями та поганою кредитною історією. Ми надаємо вигідні умови, які дозволяють оперативно вирішити матеріальні труднощі, перекрити попередні прострочення, поліпшити умови подальших позик.

У МФО VeroCash ви можете оформити кредит з поганою кредитною історією на суму від 500 до 5 000 гривень під 1.65%. Ми даємо гроші в борг на 7-30 днів, тому переплата виходить невеликою.

Мікрофінансова організація «Верокеш» має ряд інших переваг:

 • Економія часу. Заявки нових позичальників розглядаються протягом 20 хвилин. Постійним клієнтам ми покращуємо умови, враховуючи прискорений розгляд заявок.
 • Кредит без відмови. Заяви розглядаються автоматично, рішення не залежать від настрою співробітників. В середньому 96% заявок отримують позитивну відповідь.
 • Робота в режимі 24/7. Вам не потрібно чекати відкриття офісу, закінчення перерви. Ми даємо можливість пройти процедуру оформлення в будь-який час доби.
 • Відкритість. У мікрофінансовій організації VeroCash немає прихованих відсотків та платежів. Переплату ви можете розрахувати на кредитному калькуляторі.
 • Легальність сервісу. Діяльність нашої компанії, враховуючи проведення фінансових операцій, регулюється чинним законодавством України.

Ваші дані захищені безпечним з'єднанням через сертифікати SSL. Будь-які дії на сервісі проходять складне шифрування. Ми не передаємо інформацію про клієнтів третім особам, тому ніхто не дізнається, що ви до нас зверталися.

Хто може оформити кредит з поганою кредитною історією?

МФО «Верокеш» готове прийти на допомогу будь-якому повнолітньому громадянину України. Позичальникам не потрібно буде збирати документи та довідки для підтвердження платоспроможності. Для отримання кредиту знадобиться паспорт та ідентифікаційний код.

Якщо ви відповідаєте вищеописаним вимогам, то можете оформити кредит навіть з поганою кредитною історією. Ми готові співпрацювати з безробітними, студентами, пенсіонерами, власниками малого бізнесу, жінками в декретній відпустці.

Людина може взяти позику з нульовою кредитною історією – це означає, що вона ще не оформлювала ніяких кредитів. Банки не хочуть ризикувати, тому часто відмовляють таким позичальникам. На нашому сервісі вони можуть миттєво оформити позику на вигідних умовах, що стане першим кроком назустріч хорошій кредитній історії.

Як взяти гроші в борг за 20 хвилин?

Людям з низьким кредитним рейтингом доводиться стикатися з низкою проблем при оформленні позики. Деякі організації готові видати їм кредит під 2-3% в день, при цьому на оформлення піде кілька днів.

Коли доводиться стикатися з фінансовими проблемами, то немає часу на збір довідок, особисті відвідування офісу, очікування в чергах. З нами вам більше не доведеться думати, де точно дадуть кредит з поганою кредитною історією.

Для отримання позики потрібно зробити наступне:

 1. Створити особистий кабінет. Виберіть суму (від 500 до 5 000 гривень) та терміни (7-30 днів) на кредитному калькуляторі. Далі пройдіть реєстрацію, заповніть анкету, додайте та підтвердіть банківську карту.
 2. Надіслати заявку. Сервіс працює цілодобово. Ви можете перейти в особистий кабінет, заповнити та надіслати заявку. На розгляд піде максимум 20 хвилин.
 3. Отримати перший кредит. Якщо рішення буде позитивним, ми відправимо грошові кошти на верифіковану банківську карту.

Кожен новий оформлений й своєчасно закритий кредит онлайн позитивно вплине на суму, процентну ставку та терміни кредитування в компанії VeroCash. Для постійних клієнтів ми готові розглянути індивідуальні умови, враховуючи автоматичне підтвердження заявок.

Після успішного закриття позики ми передаємо відомості в БКІ. Якщо спочатку ви зможете оформляти кредити тільки на невеликі суми в нашій мікрофінансовій організації, то в майбутньому великі банки захочуть з вами співпрацювати. Ви без проблем зможете брати гроші в борг на покупку автомобіля чи нерухомості, або оформлювати великі споживчі позики.

 

 
Сума, грн
-
+
Період, місяців
-
+
Інформація про кредит
 • Кредит:
  грн
 • Відсотки:
  грн
 • Платіж раз на 15 днів:
  грн
 • Очікувана середня сума
  за процентами на день:
  грн
 • Дата повернення:
Сума до погашення:
грн