Де терміново знайти гроші на ліки?

Кожен з нас стикався з необхідністю в найкоротші терміни знайти потрібну суму грошей. Коли мова заходить про здоров'я людини, немає часу проходити десятки бюрократичних процедур. У статті команда МФО VeroCash розповіла, де терміново знайти гроші на ліки, як заощадити час та кошти на оформлені кредита.

Чому доцільно звертатися до мікрофінансової організації?

Коли виникають фінансові проблеми, можна звернутися за допомогою до родичів та знайомих. Але далеко не кожен захоче турбувати близьких людей, а у друзів можуть бути свої плани.

Якщо простий спосіб не спрацював, тоді більшість людей відразу звертається в великі банківські установи, адже їм можна довіряти. Проблема в тому, що для отримання кредиту доведеться зібрати довідки для підтвердження доходу та офіційного працевлаштування, кілька разів з'їздити в відділення, витратити час в чергах.

Другий спосіб – ломбарди. Вони відомі своїм лояльним відношенням: не питають мету отримання грошей, готові максимально швидко дати в борг потрібну суму готівкою, не вимагають довідку про дохід. Основною вимогою є наявність дорогого майна. Ломбарди будуть всіляко намагатися знизити його ціну у 2-3 рази, а якщо не встигнете вчасно повернути гроші – продадуть.

Взяти кредит на лікування або покупку лікарських препаратів простіше в мікрофінансових організаціях. Вони готові видати позику без довгих бюрократичних процедур, перевірок, марної трати часу на особисте відвідування офісу.

Переваги мікрофінансових організацій варто розглянути на прикладі компанії VeroCash:

 • подати заяву та дочекатися рішення можна онлайн;
 • заявки обробляються цілодобово;
 • гроші приходять на карту;
 • розгляд заявки займає максимум 20 хвилин;
 • з документів потрібні тільки паспорт та ідентифікаційний код, що дозволяє заощадити час та зберегти нерви на зборі довідок про дохід, офіційне працевлаштування, склад сім'ї;
 • МФО дають можливість оформити кредит з 18 років;
 • займ можуть отримати люди без кредитної історії або з низьким рейтингом, враховуючи наявність прострочень та відкритих кредитів;
 • служба підтримки готова відповісти на питання в чаті, в соціальних мережах, по телефону та електронною поштою.

Мікрофінансові організації теж перевіряють позичальників, але вони зосереджені на видачі короткострокових кредитів. Наша компанія завжди готова піти назустріч, видати гроші в борг на покупку ліків або оплату лікування без підтвердження платоспроможності.

VeroCash – недорогий кредит на лікування

У МФО «Верокеш» взяти позику онлайн може кожен повнолітній громадянин України. Ми готові видати гроші на карту людям без постійного місця роботи або офіційного працевлаштування, студентам, пенсіонерам, жінкам в декретній відпустці.

Для отримання кредиту на лікування вам не потрібно збирати десятки довідок, тому що досить ідентифікаційного коду та паспортних даних. Додатково потрібні телефон та електронна пошта, карта будь-якого банку України.

Якщо ви відповідаєте вищеописаним вимогам, то без проблем можете оформити кредит:

 • на невелику суму – від 500 до 5 000 гривень;
 • під низьку процентну ставку – 1.65% в день;
 • на короткий період – від 7 до 30 днів.

Ви можете взяти гроші на операцію або покупку лікарських препаратів навіть з поганою кредитною історією. Кілька закритих кредитів позитивно вплинуть на рейтинг, дозволять в майбутньому без відмови брати великі кредити в банківських установах.

Проста та зрозуміла процедура оформлення кредиту

Одна з головних переваг мікрофінансової організації – спрощена подача заявки. Ми не вимагаємо особисто відвідувати офіс та подавати заяву, тому для отримання грошових коштів вам потрібен тільки мобільний пристрій з доступом в інтернет.

Новим клієнтам потрібно заздалегідь виділити 30-40 хвилин на проходження реєстрації, заповнення анкети, додавання банківської карти. Надалі ви зможете оперативно подати заяву, на розгляд якої піде максимум 20 хвилин.

Для отримання першого кредиту на ліки потрібно зробити наступне:

 1. Розрахувати займ. На кредитному калькуляторі виберіть суму та термін, а наша система автоматично розрахує переплату та крайню дату закриття кредиту.
 2. Створити особистий кабінет. Для проходження реєстрації потрібно ввести тільки номер телефону та капчу. Телефон буде вашим логіном, тому важливо вказувати актуальний номер.
 3. Заповнити анкету. На заповнення анкети та введення даних піде всього кілька хвилин. Перед подачею заявки додайте та підтвердіть банківську карту, на яку хочете отримати грошові кошти.
 4. Подайте заявку. В особистому кабінеті заповніть та надішліть заяву. Ми розглянемо її протягом 20 хвилин, після чого відправимо рішення по СМС та email.
 5. Отримайте займ. Якщо отримали позитивну відповідь, ми відправимо гроші на карту, яку ви раніше верифікували в особистому кабінеті.

Закрити кредит ви можете в особистому кабінеті, через платіжні термінали або відділення будь-якого українського банку. Якщо не встигаєте повернути гроші, тоді можете написати нам для використання пролонгації – продовження терміну кредиту.

Скористатися послугою можна після виплати відсотків по активному займу за період використання. На початковий термін договору ми пропонуємо до 12 пролонгацій. Продовжити терміни можна на період до 30 днів.

Як заощадити гроші на кредиті у МФО?

Звернення до мікрофінансової організації вигідно ще й тим, що ви автоматично покращуєте умови оформлення наступних позик. Вам потрібно лише регулярно використовувати позикові кошти, повертати їх у зазначені терміни.

Постійним позичальникам ми пропонуємо:

 • швидку подачу заявки;
 • прискорений розгляд заяви;
 • збільшення максимальної суми кредиту;
 • знижки на позики.

В Україні дійсно безкоштовна медицина, але ніхто задарма медикаменти роздавати не буде. У МФО VeroCash ви можете за 20 хвилин отримати кредит на лікування або ліки, незалежно від місцеперебування та часу доби. Ми радимо відразу пройти реєстрацію, заповнити анкету та підтвердити банківську карту, щоб при необхідності миттєво отримати гроші на карту.

 

 
Сума, грн
-
+
Період, місяців
-
+
Інформація про кредит
 • Кредит:
  грн
 • Відсотки:
  грн
 • Платіж раз на 15 днів:
  грн
 • Очікувана середня сума
  за процентами на день:
  грн
 • Дата повернення:
Сума до погашення:
грн