Де отримати онлайн кредит без перевірок в Україні?

Погана кредитна історія, відсутність можливості або бажання збирати пакет документів, відвідувати офіс компанії, витрачати час на очікування відповіді – є маса причин оформити онлайн кредит без перевірок. МФО автоматизували ключові процеси, створили зручні сервіси для отримання грошей в борг. Команда VeroCash розповіла про те, де та як можна взяти позику без необхідності відкладати свої справи.

Чи можна взяти кредит онлайн без перевірок?

Відмова від десятка бюрократичних процедур спростила та прискорила процес отримання позики. Мікрофінансові організації надали українським позичальникам можливість брати позикові кошти на карту або готівкою за 15-20 хвилин.

Тепер ви можете розв’язувати фінансові проблеми або просто закривати певні потреби, незалежно від місцеперебування та часу доби:

 • сидите вдома з маленькою дитиною;

 • немає можливості відпроситися з навчання;

 • начальство завалило роботою;

 • терміново знадобилися гроші о першій годині ночі, коли відділення банків закриті;

 • просто немає бажання витрачати час на збір документів та поїздки в офіс.

За останні 2-3 роки фінансові установи почали більш активно пропонувати взяти кредит онлайн без перевірок, спрощуючи процедуру оформлення та покращуючи умови. Це пояснюється модернізацією системи роботи, розробки функціональних сервісів. Компанії орієнтуються на видачу короткострокових позик (30-60 днів), тому витрачати час позичальника на проходження перевірок не має ніякого сенсу.

Прикладом може служити наш сервіс VeroCash. Приділивши 2-3 хвилини проходженню реєстрації, ви отримаєте власний кабінет. Замість поїздок в офіс, вам досить авторизуватися, вказати суму та терміни, відправити заявку. Гроші прийдуть прямо на карту, а далі вже можете відразу оплатити покупку або зняти готівку – вирішувати вам. І весь процес займає не один-два тижні, а максимум 20 хвилин!

Хто може взяти швидкий кредит?

Доступ до позикових коштів відкритий практично всім українцям. Ви можете отримати гроші в борг для придбання побутової техніки, меблів або якоїсь дорогої прикраси, яка зараз є зі знижкою 50-70%.

У вас є можливість використовувати позику для оплати навчання, оренди житла, покриття лікування. Можна розподілити ті ж 3-5 тисяч гривень на різні дрібні побутові витрати, поки чекаєте отримання заробітної плати.

Взяти онлайн кредит без перевірок на сервісі VeroCash можуть:

 • громадяни України;

 • у віці від 18 років;

 • які мають карту будь-якого українського банку.

Позичальникам не потрібно збирати довідки для підтвердження офіційного працевлаштування та стабільного доходу. Їм не потрібно мати ідеальну кредитну історію, адже мікрофінансові організації видають позики людям з наявністю прострочень або відкритими кредитами.

Кредит без перевірок підійде людям, які не вписуються в образ ідеального клієнта банку. Студенти, пенсіонери, жінки в декреті, фрілансери, люди без постійного місця роботи – їм всім відкритий доступ до позик на вигідних умовах.

Не варто забувати про власників малого бізнесу. Звичайно, 5 000 грн недостатньо для створення своєї справи з нуля, але вони можуть дати поштовх вашій компанії. Наприклад, продукт виходить на ринок, починає набирати популярність, але ажіотаж ще не почався.

Ви можете взяти позику в нашому МФО, замовити першу партію товару, після продажу повернути кошти, а на решту – зробити нові закупівлі. В результаті ви переконаєтеся в попиті на продукт, повернете кредит без величезної переплати, отримаєте гроші для розширення бізнесу. І поки інші, звертаючись в банк з тією ж метою, чекають мінімум 2-3 дні, ви візьмете гроші на карту менше ніж за півгодини.

Як максимально швидко отримати онлайн кредит без перевірок?

У мікрофінансових організацій є власні сервіси, які доступні цілодобово щодня, враховуючи вихідні та святкові дні. Ніяких обмежень та особливостей немає, тобто ви можете протягом тих же 20 хвилин отримати до 5 000 гривень на верифіковану банківську карту. Вам не потрібно чекати відкриття офісу, тому такий підхід вже економить чимало часу.

З документів знадобляться паспорт та ідентифікаційний код. Сума невелика, що дозволяє уникнути необхідності пошуку поручителів, надання заставного майна. Клієнтам не потрібно доводити платоспроможність, збираючи довідки з місця роботи, виписки з банківського рахунку.

Сама процедура отримання онлайн кредиту без перевірок складається з 3 етапів:

 1. Реєстрація. У кожного позичальника повинен бути особистий кабінет, на створення якого потрібно 2-3 хвилини. Після проходження реєстрації необхідно приділити час заповненню анкети, додаванню та підтвердженню банківської карти.

 2. Подача заявки. Ніяких поїздок та очікувань в офісі. Ви заходите в особистий кабінет, вказуєте бажану суму та період, відправляєте заявку на отримання кредиту онлайн. Відповідь приходить протягом 20 хвилин на мобільний.

 3. Отримання грошей. Якщо система схвалить заявку, гроші відправлять на карту. Якщо отримано відмову, то досить розв’язати проблему, подати заяву заново.

Уникнути відмови допоможе уважне внесення особистих та платіжних даних. В анкеті та заяві не повинно бути помилок, неправдивої інформації. До ще однієї причини відхилення заявки можна віднести серйозні проблеми з кредитною історією: ми закриємо очі на невеликі прострочення в минулому, але відмовимо при виявленні безлічі відкритих боргів і/або судових розглядів.

Для успішної співпраці, отримання кредитів онлайн зі знижками, потрібно вчасно повертати позикові кошти. Ви можете повернути борг в особистому кабінеті з карти, скористатися платіжними терміналами або банківським переказом. Якщо виникли непередбачені обставини, зв'яжіться зі службою підтримки, фахівці завжди підуть назустріч, знайдуть оптимальний вихід для збереження умов кредитування та хорошої кредитної історії.

Висновок

Онлайн кредит без довідок – це можливість оперативно розібратися з матеріальними труднощами, зберігши час та сили. Вам потрібно подати заявку та отримати гроші на карту, а потім – повернути їх в зазначені терміни. Регулярне користування послугами VeroCash допоможе поліпшити кредитну історію, відкриє доступ до моментальних позик без відмови та знижок для зменшення переплати.

Сума, грн
-
+
Період, місяців
-
+
Інформація про кредит
 • Кредит:
  грн
 • Відсотки:
  грн
 • Платіж раз на 15 днів:
  грн
 • Очікувана середня сума
  за процентами на день:
  грн
 • Дата повернення:
Сума до погашення:
грн