Як отримати кредит за 5 хвилин?

Мікрофінансові організації допомагають українським громадянам оперативно розв’язувати фінансові проблеми без зайвої втрати часу та сил. Дивно, але навіть при стрімкому розвитку ринку мікрокредитування, багато позичальників не знають, де та як отримати кредит за 5 хвилин в Україні. Команда МФО VeroCash розкрила переваги та особливості такої фінансової допомоги.

Як можна використовувати миттєву позику?

Мікрофінансова організація дає можливість без обмежень розпоряджатися позиковими коштами. Клієнту не потрібно звітувати перед компанією, надаючи чеки або інші подібні докази покупки. Крім того, кошти переводяться не конкретному магазину або іншій фінансовій установі, а прямо на карту позичальника.

Ви можете використовувати кредит на свій розсуд:

 • зняти готівку в банкоматі, миттєво закривши певну потребу або залишивши її на побутові витрати;

 • залишити гроші на карті, при необхідності розраховуючись в магазинах;

 • здійснити покупку в інтернеті;

Швидкі кредити часто використовуються для поліпшення кредитної історії. Кілька оформлених та своєчасно повернутих позик дозволять почати формувати хорошу кредитну історію або підвищити рейтинг, якщо раніше були прострочення.

Мікрофінансові організації, враховуючи організацію «Верокеш», дають можливість брати гроші в борг для закриття відкритих кредитів. Такий спосіб розпорядження позиковими коштами зберігає рейтинг, дозволяє уникнути погіршення відносин з кредитором.

На яких умовах можна отримати кредит онлайн за 5 хвилин?

У кожної компанії свої особливості, але їх всіх об'єднують три ключових характеристики мікропозики: щоденна процентна ставка, використання позикових коштів протягом 30-60 днів, максимальна сума становить 10-15 тисяч гривень в середньому.

Якщо вирішите скористатися фінансовою допомогою від VeroCash, то вам будуть запропоновані такі умови:

 • мінімальний розмір кредиту становить 500 гривень, максимальний – 5 000 грн;

 • період користування позиковими коштами варіюється від 7 до 30 днів;

 • ставка по позиці – 1.65% в день.

На сервісі прозорі умови кредитування, тобто відсутні приховані комісії та платежі. Ви можете самі розрахувати переплату по кредиту, скориставшись калькулятором на головній сторінці.

Мікрофінансові організації, в тому числі VeroCash, працюють легально. Фінансові операції та діяльність всієї компанії регулюється чинним законодавством України. На сайті ви можете вивчити приклади кредитних договорів, юридичну інформацію, ліцензію та свідоцтво.

Як отримати кредит за 5 хвилин без відмови?

МФО набагато лояльніші до позичальників, ніж банки. Взяти гроші в борг можуть навіть неплатоспроможні громадяни України. Якщо ж у клієнта є офіційне місце роботи, висока заробітна плата, хороша кредитна історія, то йому пропонують більш вигідні умови.

Уникнути відмови при оформленні кредиту онлайн за 5 хвилин допомагає серйозне ставлення до правил мікрофінансової організації. В анкеті потрібно вказувати достовірні дані, стежити за відсутністю граматичних та логічних помилок. Анкету заповнюйте максимально докладно, щоб компанія могла вам довіряти, давати гроші в борг без будь-яких проблем.

Перед тим як отримати кредит за 5 хвилин, потрібно вивчити сам процес. Оформлення на сервісі VeroCash нічим не відрізняється від інших фінансових установ. Вам потрібно лише слідувати цій інструкції:

 1. Створіть особистий кабінет. Можете спочатку розрахувати позику на кредитному калькуляторі, ввівши суму та період, а потім натиснути на кнопку «Оформити кредит». Або ж відразу перейдіть до реєстрації, яка займе максимум 2-3 хвилини.

 2. Заповніть анкету. В особистому кабінеті потрібно вказати стандартну інформацію, наприклад, поточне місце роботи, ввести особисті та платіжні дані. Останнє потрібно для безпечного здійснення переказу саме на карту клієнта.

 3. Подайте заявку. Вкажіть суму кредиту та період, надішліть заяву через особистий кабінет. Відповідь прийде на телефон.

 4. Отримайте гроші. Як тільки вам прийде позитивна відповідь, ми відправимо грошові кошти на карту.

 5. Закрийте кредит. Для успішної співпраці в майбутньому, збереження хорошої кредитної історії та вигідних умов кредитування, важливо своєчасно повернути позикові кошти. Ви можете зробити це в особистому кабінеті без комісії, скористатися платіжними терміналами або банківським переказом.

Заздалегідь вивчіть особливості кожного методу. Сума з верифікованої карти, якщо повертаєте позикові кошти через особистий кабінет, списується автоматично. Банківський переказ та обробка заявки в платіжному терміналі може зайняти деякий час.

Як самостійно зменшити переплату по кредиту?

Головне – дотримуйтесь правил МФО. У VeroCash ми завжди готові піти назустріч клієнтам, якщо вони дійсно цього хочуть. Наприклад, якщо банківський переказ затримується або ви з якихось інших причин не встигаєте вчасно повернути позикові кошти, то не варто пускати ситуацію на самоплив.

Постарайтеся якомога швидше зв'язатися з нашою службою підтримки. Поясніть ситуацію, попросіть скористатися пролонгацією. Вам залишиться виплатити вже нараховані відсотки, після чого ми продовжимо терміни користування позикою на оптимальний термін.

Переплату по кредиту допомагають зменшити акції. Наші позичальники завжди першими дізнаються про нові пропозиції, отримуючи можливість виграти дорогу техніку або величезну знижку на позику. Вам потрібно тільки стежити за акціями, брати в них активну участь.

Сума, грн
-
+
Період, місяців
-
+
Інформація про кредит
 • Кредит:
  грн
 • Відсотки:
  грн
 • Платіж раз на 15 днів:
  грн
 • Очікувана середня сума
  за процентами на день:
  грн
 • Дата повернення:
Сума до погашення:
грн