Як отримати кредит з VeroCash?

1. Розміщення заявки

Якщо ви вперше на нашому сайті — оберіть потрібну суму та термін, на який ви її берете у калькуляторі на головній сторінці. Після цього вам потрібно буде заповнити невеличку анкету, а також вказати паспортні дані, ІПН та номер вашої банківської картки. Якщо ж ви наш постійний клієнт, подати заявку можна через ваш особистий кабінет, і це займе максимум 2-3 хвилини. Крім того, з кожною позикою ми збільшуватимемо суму, яку ви зможете отримати наступного разу.

2. Перевірка ваших реквізитів

Ми маємо бути певні, що потрібна сума потрапить саме до вас, тому нам необхідно верифікувати вашу картку. Щоб зробити це, ми блокуємо певну суму на ній (однак не більше 1 грн), яку вам слід вказати у відповідному полі. Так ми точно будемо знати, що це ваша картка, а щойно вона пройде перевірку, ця сума буде автоматично розблокована. Для того, щоб дізнатися, яку саме суму ми заблокували, ви можете скористатися онлайн- або мобільним банкінгом, перевірити СМС-повідомлення (якщо ви активували дану опцію), або ж зателефонувати на гарячу лінію вашого банку.

3. Зарахування коштів на вашу картку

Щойно процес верифікації завершено, а заявку оброблено, ми повідомимо вас про наше рішення щодо надання вам позики по СМС та email. Якщо ви отримали позитивну відповідь, вам необхідно буде ознайомитись та підписати кредитний договір і після цього необхідна сума буде миттєво зарахована на ваш рахунок. Якщо кошти не надійшли вам впродовж 5 хвилин, радимо перевірити регламент роботи банку, який випустив вашу картку.