Поспішайте отримати iPhone 8 64GB від VeroCash

Iphone_8

Поспішайте отримати iPhone 8 64GB від VeroCash

Досі не обрали подарунок родичам або своїй другій половинці? Або ще не вирішили, чим порадувати себе на цей Новий рік? Тоді терміново беріть участь в розіграші від VeroCash! Ви можете отримати новий iPhone 8 64GB просто за те, що берете позики на сервісі, розв’язуєте свої фінансові проблеми та своєчасно повертаєте позикові кошти.

У вас є цілих 2 можливості виграти iPhone 8 з дизайном преміум-класу, найшвидшим процесором і унікальною системою камер:

 1. У першій частині можуть взяти участь люди, які мають активний кредит станом на 29.11.2019 року.

 2. У другій частині можуть взяти участь люди, які отримали кредит з 29 листопада по 31.12.2019 року.

Мінімальний термін позики – 7 днів. До розіграшу допускаються охочі без простроченої заборгованості перед сервісом VeroCash на 12 січня 2020 року.

Протягом дії акції учасник отримує 1 квиток за кожні 100 гривень, які він заплатив за оформленим раніше кредитом. Квитки нараховуються виключно за позиками, які клієнт взяв на сервісі VeroCash протягом терміну дії акції.

Обмежень за кількістю оформлених позик та пролонгацій немає!

Розпрощайтеся з матеріальними труднощами – отримайте подарунок на Новий рік

Вам не потрібно збирати документи, шукати поручителів, ризикувати цінним майном. Ми пропонуємо взяти в борг від 500 до 5 000 гривень прямо на карту. До новорічних свят ви розв’яжете фінансові проблеми, закриєте особисті потреби, а головне – отримаєте шанс виграти iPhone 8 64GB. І не забудьте розповісти про розіграш друзям – разом більше шансів на виграш!

Детальніше ознайомитись з правилами ви можете за посиланням

Сума, грн
-
+
Період, місяців
-
+
Інформація про кредит
 • Кредит:
  грн
 • Відсотки:
  грн
 • Платіж раз на 15 днів:
  грн
 • Очікувана середня сума
  за процентами на день:
  грн
 • Дата повернення:
Сума до погашення:
грн