Хочеш новенький iPhone SE 2020 128GB? Даруємо аж ТРИ та ще 47 цінних гаджетів.

Новий рік без снігу? Не проблема, коли є шалений подарункопад від Verocash. Ми запускаємо грандіозний розіграш подарунків просто за те, що обираєте нас!

Взяти участь в акції максимально просто - необхідно лише оформити кредит в період з 15.01.2021 по 15.02.2021 включно на суму не менше ніж 5000 гривень та на строк від 6 місяців включно (за кредитним продуктом «UNO VERO»)  і все,  Ви автоматично стаєте учасником та берете участь у Першій частині розіграшу.

В рамках Першої частини, Ви маєте можливість виграти 1 із 22 пар Бездротових навушників  Xiaomi QCY T5 TWS Bluetooth.

Для участі в Другій частині розіграшу потрібно зробити хоча б одну оплату по кредитному договору згідно графіка платежів. Чим довше Ви будете користуватися кредитом, тим більше шансів стати переможцем і отримати цінний подарунок.

Отож, якщо Ви серйозно налаштовані виграти iPhone SE 128GB, Вам потрібно лише дотримуватися вказаного в договорі графіку платежу і все! Хіба може бути щось простіше?

Швидше оформлюйте заявку на кредит та ставайте учасником акції, адже новенький iPhone SE 128GB чекає саме на Вас!

Детальнішу інформацію з приводу умов акції, переліку подарунків та графіку розіграшів можна отримати за посиланням або на нашій гарячій лінії 0800606100

ВІТАЄМО ПЕРШИХ ПЕРЕМОЖЦІВ

Сума, грн
-
+
Період, місяців
-
+
Інформація про кредит
 • Кредит:
  грн
 • Відсотки:
  грн
 • Платіж раз на 15 днів:
  грн
 • Очікувана середня сума
  за процентами на день:
  грн
 • Дата повернення:
Сума до погашення:
грн